Hea külaline!

Hedon SPA & Hotel on kuni aprillikuu lõpuni suletud.

Kui Sul on plaan Pärnusse tulla, siis Rannakivi Residents külaliskorterid on Sulle avatud!

Rannakivi Residents külaliskorterid ootavad Sind, kui otsid vaikset kodukontorit või on vaja mõnda aega isolatsioonis olla.

Tule Pärnusse! Pärnu on ilus, väike, kodune ja avastamist väärt!

Tagasi Vaata teksti

Hea külaline!

Hedon SPA & Hotel on kuni aprillikuu lõpuni suletud.

Kui Sul on plaan Pärnusse tulla, siis Rannakivi Residents külaliskorterid on Sulle avatud!

Rannakivi Residents külaliskorterid ootavad Sind, kui otsid vaikset kodukontorit või on vaja mõnda aega isolatsioonis olla.

Tule Pärnusse! Pärnu on ilus, väike, kodune ja avastamist väärt!

Vaata fotot

HEDON SPA & HOTEL
Supeluse Hotell OÜ
Ranna puiestee 1, 80010 Pärnu

Hotell: +372 44 99 000info@hedonspa.com
Spaa: +372 44 99 011, spa@hedonspa.com
Müük: +372 44 99 021 või +372 44 99 002, sales@hedonspa.com
Restoranid: +372 555 62 686,
info@restoranraimond.ee ja akord@hedonspa.com
Faks: +372 44 99 026

LIITU MEESKONNAGA
meeskond@hedonspa.com

Tagasi

Sari Sopanen
Tegevjuht / CEO
sari.sopanen@hedonspa.com
+372 44 99 010

Kairi Jõekäär
Müügijuht
kairi.joekaar@hedonspa.com
+372 44 99 012

Janeli Tehver
Turundusjuht
marketing@hedonspa.com
+372 44 99 004

Kristi Tallermo
Müügiosakonna juht
kristi.tallermo@hedonspa.com
+372 551 6519

Kristina Timoštšenko
Käibejuht
kristina.timostsenko@hedonspa.com
+372 44 99 001

Edith Paas
Müügispetsialist
sales@hedonspa.com
+372 44 99 021

Triin Ausmees
Müügispetsialist
sales@hedonspa.com
+372 44 99 002

Signe Reimets
Hotellijuht
signe.reimets@hedonspa.com
+372 44 99 003

Anneli Rihvk-Hiie 
Spaajuht
anneli.rihvkhiie@hedonspa.com
+372 44 99 015

Airi Lääne
Toitlustusjuht
airi.laane@hedonspa.com
+372 44 99 008

Marko Lumera
Peakokk
marko.lumera@hedonspa.com

Andres Lelov
IT Juht
andres.lelov@hedonspa.com

Tõnu Mäe
Tehnikajuht
tonu.mae@hedonspa.com

Reet Gridassov
Pearaamatupidaja
reet.gridassov@hedonspa.com

Anneli Aidla
Raamatupidamis- ja personaliassistent
anneli.aidla@hedonspa.com
+372 44 99 005

Hotelli ja spaa-osakonna arved
arved@hedonspa.com

Toitlustuse arved
arved@restoranraimond.ee

 

 

Tagasi

Broneeri! Broneeri!