Tagasi Vaata teksti
Vaata fotot

HEDON SPA & HOTEL
Supeluse Hotell OÜ
Ranna puiestee 1, 80010 Pärnu

Hotell: +372 44 99 000info@hedonspa.com
Spaa: +372 44 99 011, spa@hedonspa.com
Müük: +372 44 99 021 või +372 44 99 002, sales@hedonspa.com
E-R 8.00-17.00
Restoranid: +372 555 62 686,
info@restoranraimond.ee ja akord@hedonspa.com
Faks: +372 44 99 026

LIITU MEESKONNAGA
meeskond@hedonspa.com

Tagasi

Liitu meeskonnaga meeskond@hedonspa.com

HOTELL

SPAA


Tagasi

Janeli Tehver
Turundusjuht
marketing@hedonspa.com
+372 44 99 004

Romet Rahnu
Müügiosakonna juht
romet.rahnu@hedonspa.com
+372 44 99 006

Triin Ausmees
Käibejuht
triin.ausmees@hedonspa.com
+372 44 99 001

Siiri Soomets
Müügispetsialist
sales@hedonspa.com
+372 44 99 021

Karin Akk
Müügispetsialist
sales@hedonspa.com
+372 44 99 002

Helen Vilberk
Hotellijuht
helen.vilberk@hedonspa.com
+372 44 99 003

Anneli Rihvk-Hiie 
Spaajuht
anneli.rihvkhiie@hedonspa.com
+372 44 99 015

Airi Lääne
Toitlustusjuht
airi.laane@hedonspa.com
+372 44 99 008

Marko Lumera
Peakokk
marko.lumera@hedonspa.com

Andres Lelov
IT Juht
andres.lelov@hedonspa.com

Tõnu Mäe
Tehnikajuht
tonu.mae@hedonspa.com

Reet Gridassov
Pearaamatupidaja
reet.gridassov@hedonspa.com

Anneli Aidla
Raamatupidaja ja personaliassistent
anneli.aidla@hedonspa.com
+372 44 99 005

Hotelli ja spaa-osakonna arved
arved@hedonspa.com

Toitlustuse arved
arved@restoranraimond.ee

 

 

Tagasi

Broneeri majutus parima hinnaga! Broneeri Majutus parima hinnaga!