Tagasi Vaata teksti
Vaata fotot

Broneeri tuba


Spaahotellis Hedon on 75 hotellituba, millest 7 asuvad unikaalses ajaloolise väärtusega mudaravila hoones ja 68 tuba modernses hotelli osas.

Ajaloolise mudaravila hoone 7 unikaalset tuba sobivad privaatsust hindavale külalisele. Ajalooline mudaravila on muinsuskaitse all ja tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid.

Kõik modernses hoones asuvad toad on privaatse avara rõduga. Standard toad on pargi või sisehoovi vaatega ning superior toad ja sviidid on suurepärase merepoolse vaatega.

Kõikides hotellitubades on konditsioneer, külalistele valmis pandud hommikumantlid, sussid ning mugavaks spaa külastuseks spaakotid lisarätikuga. Igas toas on tee ja kohvi valmistamise võimalus ning lisatasu eest minibaar. Külalistele kasutamiseks piiramatu Postimehe digipakett. Rikkalik hommikusöök vahuveiniga ning supelusala, jõusaali ja laste mängutoa külastamine kuuluvad majutushinna sisse. Auto on võimalik parkida kohtade olemasolul privaatsesse parklasse. Hedon kannab Green Key märgist ning seetõttu on hotell suitsuvaba. Kuurortrand asub hotellist vaid meetrite kaugusel.

Hotellitoa hind sõltub hooajast ja vabade tubade saadavusest. Täpset hinda saab näha, kui valida meie kodulehe broneerimisaknas soovitud kuupäev.

Sisseregistreerimine al. kl 15:00

Väljaregistreerimine kuni kl 12:00

Hommikusöök E – R kl 7:00 – 10:00; L – P kl 8:00 – 11:00 (k.a riiklikud pühad ja suvekuud)

Restoran Raimond
P – N 18:00 – 23:00; (köök on avatud kuni 22:00)
R – L 18:00 – 00:00; (köök on avatud kuni 22:30)

Resto Akord
P – N  12:00 – 23:00; (köök on avatud kuni 22:00)
R – L 12:00 – 00:00; (köök on avatud kuni 22:30)

Lobby-baar 
P – N 11:00 – 23:00
R – L 11:00 – 00:00

Supelusala E – P kl 7:00 – 21:00

Vaikne spaa E – P kl 9:00 – 21:00

Spaahoolitsused E – N kl 9:00 – 19:00; R – L kl 9:00 – 20:00; P kl 9:00 – 17:00

Tagasi

KÜLASTUS KOOS LEMMIKLOOMAGA

Hästikäituvad koerad on teretulnud ajaloolise mudaravila hoone tubadesse – need asuvad esimesel korrusel, kust ühtlasi pääseb hõlpsamini õue.
Palume restorani ja spaa siseruumidesse lemmiklooma mitte kaasa võtta. Liikudes koeraga väljapool hotellituba, on vajalik koer rihmastada.

Võtke kaasa neljajalgse oma magamisase, mänguasi ja vajaduse korral jooginõu, nii tunneb ka tema ennast hotellipuhkusel mõnusalt.

Lisatasu lemmiku eest 20 €/ööpäev.

Olete oodatud Hedonisse, koos sõbraga!

 

Tagasi

OLULINE TEADAANNE!

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uutele korraldustele tuleb kõigil Hedon SPA & Hotel külalistel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes vaktsineerimispass, COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või negatiivne COVID-19 tõend.

Majutuval külalisel tuleb esitada tõend hotelli sisse registreerides. Külastades ainult spaad, on võimalik tõend esitada spaa vastuvõtus. Restorani külalised saavad esitada tõendi lauas. Tõend tuleb esitada ka seminari külalisel.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul:

 • kehtiv vaktsineerimispass,
 • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend,
 • või negatiivne COVID-19 PCR testitõend, mis on kehtiv 72h,
 • või negatiivne COVID-19 antigeeni kiirtestitõend, mis on kehtiv 48h. (Test peab olema teostatud tervishoiutöötaja poolt.)

Hedon SPA & Hotel teostab kohapeal kiirteste. Testi tegemise võimalus iga päev 12.00-17.30.

 • Palun anna oma soovist eelnevalt teada info@hedonspa.com või  +372 44 99 000.
 • Kohapeal tehtud test kehtib ainult Hedonis ja see ei taga sissepääsu teistesse asutustesse.
 • Testi hind 10 eurot.
 • Test kehtib 48h. Kui külaline viibib Hedonis kauem, siis tuleb teha vastavalt uus test.

Ilma sobiva tõendita ei ole meil kahjuks võimalik teenust pakkuda. Juhul, kui külaline saabub ilma tõendita või ei tee kohapeal kiirtesti, on meil õigus teenuse pakkumisest loobuda ning ette tasutud teenuste eest raha ei tagastata.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni või nende tühistamiseni.

Hedon SPA & Hotel järgib hotellis, spaas ja restoranides Terviseameti soovitusi ning peab kinni riiklikest korraldustest, mis on COVID-19 leviku tõkestamiseks kehtestatud.

 • Ettevõttes on kõikide sissepääsude juures ning restoranide- ja hommikusöögialal desinfitseerimisvahendid.
 • Paigaldatud on kleebised 2+2 reegli meelde tuletamiseks ja kinnistamiseks.
 • Spaa vastuvõtus mõõdame külastajate temperatuuri ning enne hoolitsusi täidab iga külaline personaalse tervisekaardi.
 • Vaikse spaa alal reguleerime külastajate arvu.
 • Hommikusöögi nautimiseks ja Supelusala kasutamiseks soovitame külalistele vähem populaarseid aegu.
 • Veebilehel ja kinnituskirjades palume oma külastus edasi lükata, kui ollakse haigestunud.
 • Oleme paindlikud ning aktsepteerime broneeringute tühistusi igal ajahetkel, mis ei ole tehtud non-refundable tingimustel.
 • Puhastusteenindajad kasutavad koristustöödel vastavaid desinfitseerimise vahendeid, kontaktpindu puhastatakse tavapärasest tihedamini.
 • Hoiame distantsi nii klientide, kui töötajatega ja haigena tööle ei tule.
 • Oleme ettevõttes kehtestanud COVID-19 ennetamise- ja kriisiplaani, mida on tutvustatud kõikidele töötajatele.
 • Meie töötajatele on soovitatud alla laadida mobiilirakendus HOIA.
 • Teenindussaalis kanname maske, mida palume teha ka meie külastajatel.

Teeme kõik endast oleneva, tagamaks ohutu puhkus külalistele ning kindlustamaks turvaline töökeskkond. Meie külalistelt ootame vastutustundlikku puhkuse nautimist  – koostöös loome turvalise viirusevaba keskkonna.

Tagasi

PARKIMINE

Auto on võimalik parkida vabade kohtade olemasolul privaatsesse parklasse. Parkimine on tasuta.

Parkimiskohtade arv hotelli parklas on piiratud. Kui hotelli parklas ei ole vabu kohti, siis soovitame parkida auto Ranna puiestee tänavale (suvehooajal tasuline) või Tammsaare tänavale (tasuta).

PORSCHE ELEKTRIAUTO LAADIJAD HEDONI PARKLAS

2020. aasta kevadel paigaldati Hedoni parklasse kaks Porsche elektrilaadijat. Meie eesmärk on tegutseda nii, et ka järgmistel põlvkondadel oleks koht, kus puhkamas käia. Selleks hoiame loodust ja keskkonda enda ümber puhtana. Järgmine roheline samm on tehtud! Pakume Hedoni külalistele mugavat võimalust elektriauto laadimiseks hotelli parklas. Sellel ajal kui Sina lõõgastud spaas ja puhkad hotellis, hoolitseme meie selle eest, et Sinu auto oleks alati stardivalmis. Elektrilaadija sobib Porsche Taycan’ile, pistikühendusega hübriidmudelitele ja 2. tüüpi pistikmudelitele.

Parkimiskoht tuleb broneerida vähemalt 48 tundi ette. Broneerida saavad ainult Porsche omanikud. Teistele sobivatele elektriautodele võimaldame laadimist vabade kohtade olemasolul.

Tagasi

HEDON APARTMENTS

Valida on õdusast stuudiokorterist kuni sauna ja rõduga neljatoalise korterini ning kõik nad on mõnusaks puhkuseks vajalikuga varustatud. See, justkui väike kogukondlik linnak ühes laste mänguväljaku, siseterrassile seatud puhkeala ning suletud parklaga on tõeline puhkekodu. 

Pärnu kesklinn jääb kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele, ent mis olulisem, Hedon SPA & Hotel kogu oma ilus ja sisus on veelgi lähemal (1.4 km). Pakume lahkelt kõiki Hedoni teenuseid alates rikkalikust hommikusöögist koos vahuveniga, spaa naudinguid kui ka õhtuseid maitseterännakuid meie restoranides Akord ja Raimond.

Külaliskorterid sobivad ideaalselt minipuhkuseks kui ka pikemaks peatuseks nii ärireisijatele, peredele või individuaalreisijatele, kes sooviks võtta aega iseendale ja vaadata purjekaid päikeseloojangus vaikselt seilamas.

Rohkem infot ja külaliskorterite broneerimine siin

Tagasi

 

KINGITUS KODULEHE KAUDU BRONEERIJALE

Broneerides majutuse läbi meie kodulehe kingime puhkuse nautimiseks pudeli vahuveini.

Hedonis puhkamine on nüüd veelgi mõnusam!

Soovime ootusi ületavaid elamusi Hedon SPA & Hotellis!


Broneeri tuba

Tagasi

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE UNIKAALSED TOAD

Ajaloolises mudaravila hoones esimesel korrusel asuvad 7 väga erilist tuba: kolm standard tuba, kaks peretuba ja kaks sviiti ning igal toal on Sulle rääkida oma lugu. Ajaloolised toad sobivad privaatsust hindavale külalisele. Lisaks ootab Sind tubade juures hubane lobby ala, kus saab väiksema seltskonnaga mõnusalt aega veeta, lugeda raamatuid ja nautida kohvi või teed.

Oleme arvestanud ka loomasõpradega ja lemmikloomad on teretulnud just ajaloolise mudaravila hoone tubadesse. Lisatasu lemmiku eest 20 €/ööpäev.

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE STANDARD TOAD
Ajaloolise mudaravila hoone standard toad on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Tubades on konditsioneer, tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid.

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE PERETOAD

Ajaloolise mudaravila hoone peretoad on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Tubades on konditsioneer, tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Vannitoas on olemas käsidušš. Peretoas ootab kohvi ja tee kõrvale magus üllatus ning iga päev pudelivesi. Peretoas on võimalik majutuda ka kolmekesi, kasutades lahtikäivat diivanit lisavoodina, mis sobib ka täiskasvanule.

AJALOOLISES MUDARAVILA HOONE SVIIDID
Ajaloolise mudaravila hoone sviidid on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Sviidid on varustatud konditsioneeriga. Sviitides on lisaks magamistoale ka elutuba ning avar vannituba koos dušši ja vanniga. Vannitoas on olemas käsidušš ja spaabrändi Cinq Mondes tooted. Tubades on tee ja kohvi valmistamise võimalus (kapselkohvimasin), teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Sviitides ootab  kohvi ja tee kõrvale magus üllatus ning iga päev pudelivesi.


Broneeri tuba

Tagasi

HOTELLITOAD MODERNSES HOTELLI HOONES

Hedoni modernses hotelli hoones asub 68 tuba, millest 38 on standard toad, 26 superior toad ja 4 sviidid. Kõikidesse tubadesse on võimalik paigutada üks lisavoodi. Kõik hotellitoad on suitsuvabad.

STANDARD TOAD
Standard toad on avara rõduga, modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid.

SUPERIOR TOAD
Superior tubadest avaneb mõnus merepoolne vaade. Saabudes on toas kohvi ja tee kõrvale magus üllatus ning iga päev pudelivesi. Toad on avara rõduga, modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Vannitoas on olemas käsidušš.

SVIIDID
Modernses hotelli osas asuvad ka 4 ruumikat sviiti, kus lisaks magamistoale on avar elutuba ning dušširuum ja eraldi WC. Sviitides on võrratu merevaatega kahest küljest avanev avar rõdu. Sviitidest avaneb mõnus merepoolne vaade. Saabudes on toas kohvi ja tee kõrvale magus üllatus ning iga päev pudelivesi. Toad on modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus (kapselkohvimasin), mõlemas toas on teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. WC-s on olemas käsidušš ja vannitoas spaabrändi Cinq Mondes tooted.


Broneeri tuba

Broneeri majutus parima hinnaga! Broneeri Majutus parima hinnaga!