Tagasi Vaata teksti
Vaata fotot

Broneeri tuba


Spaahotellis Hedon on 75 hotellituba, millest 7 asuvad unikaalses ajaloolise väärtusega mudaravila hoones ja 68 tuba modernses hotelli osas.

Ajaloolise mudaravila hoone 7 unikaalset tuba sobivad privaatsust hindavale külalisele. Ajalooline mudaravila on muinsuskaitse all ja tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid.

Kõik modernses hoones asuvad toad on privaatse avara rõduga. Standard toad on pargi või sisehoovi vaatega ning superior toad ja sviidid on suurepärase merepoolse vaatega.

Kõikides tubades on konditsioneer ja külalistele on valmis pandud hommikumantlid, sussid ning spaa-kotid lisarätikuga, et oleks mugav spaad külastada. Kõik hotellitoad on suitsuvabad. Igas toas on tee ja kohvi valmistamise võimalus ning lisatasu eest minibaar. Rikkalik hommikusöök vahuveiniga ning supelusala ja jõusaali külastamine kuuluvad toa hinna sisse. Auto on võimalik parkida kohtade olemasolul privaatsesse parklasse. Kuurortrand asub hotellist vaid meetrite kaugusel.

Hotellitoa hind sõltub hooajast ja vabade tubade saadavusest. Täpset hinda saab näha, kui valida meie kodulehe broneerimisaknas soovitud kuupäev.

Sisseregistreerimine al. kl 14:00

Väljaregistreerimine kuni kl 12:00

Hommikusöök E – R kl 7:00 – 10:00; L – P kl 8:00 – 11:00 (k.a riiklikud pühad)
 

Restoran Raimond
P – N 18:00 – 23:00; (köök on avatud kuni 22:00)
R – L 18:00 – 00:00; (köök on avatud kuni 22:30)

Resto Akord
P – N  12:00 – 23:00; (köök on avatud kuni 22:00)
R – L 12:00 – 00:00; (köök on avatud kuni 22:30)

Lobby-baar 
P – N 11:00 – 23:00
R – L 11:00 – 00:00

Supelusala E – P kl 7:00 – 21:00

Vaikne spaa E – P kl 9:00 – 21:00

Spaahoolitsused E – N kl 9:00 – 19:00; R – L kl 9:00 – 20:00; P kl 9:00 – 17:00

Tagasi

PARKIMINE

Auto on võimalik parkida vabade kohtade olemasolul privaatsesse parklasse. Parkimine on tasuta.

Parkimiskohtade arv hotelli parklas on piiratud. Kui hotelli parklas ei ole vabu kohti, siis soovitame parkida auto Ranna puiestee tänavale (suvehooajal tasuline) või Tammsaare tänavale (tasuta).

PORSCHE ELEKTRIAUTO LAADIJAD HEDONI PARKLAS

2020. aasta kevadel paigaldati Hedoni parklasse kaks Porsche elektrilaadijat. Meie eesmärk on tegutseda nii, et ka järgmistel põlvkondadel oleks koht, kus puhkamas käia. Selleks hoiame loodust ja keskkonda enda ümber puhtana. Järgmine roheline samm on tehtud! Pakume Hedoni külalistele mugavat võimalust elektriauto laadimiseks hotelli parklas. Sellel ajal kui Sina lõõgastud spaas ja puhkad hotellis, hoolitseme meie selle eest, et Sinu auto oleks alati stardivalmis. Elektrilaadija sobib Porsche Taycan’ile, pistikühendusega hübriidmudelitele ja 2. tüüpi pistikmudelitele.

Parkimiskoht tuleb broneerida vähemalt 48 tundi ette. Broneerida saavad ainult Porsche omanikud. Teistele sobivatele elektriautodele võimaldame laadimist vabade kohtade olemasolul.

Tagasi

Tere tulemast RANNAKIVI RESIDENTSI!

Sind tervitavad 12 kõrgetasemelist külaliskorterit Pärnu ilusaimas asukohas – Pärnu jõe kaldal. Rannakivi Residents on Hedon SPA & Hotelli “väike õde”. Et muuta oma puhkus veelgi erilisemaks ja lõõgastavamaks, siis pakume Sulle lahkelt ka kõiki Hedoni teenuseid alates rikkalikust hommikusöögist koos vahuveniga, spaa naudinguid kui ka õhtuseid maitseterännakuid meie restoranides Akord ja Raimond.

Külaliskorterite MERETUUL, PÄIKESELOOJANG ja RANNAKIVI sisustamisel oleme inspiratsiooni saanud imelisest Pärnust, kus kõik vajalik on puhkuseks olemas.

Rannakivi Residents sobib ideaalselt minipuhkuseks kui ka pikemaks peatuseks nii ärireisijatele, peredele või individuaalreisijatele, kes sooviks võtta aega iseendale ja vaadata purjekaid päikeseloojangus vaikselt seilamas.

Rohkem infot ja külaliskorterite broneerimine siin

Tagasi

 

KINGITUS KODULEHE KAUDU BRONEERIJALE

Broneerides majutuse läbi meie kodulehe, kingime Sulle puhkuse nautimiseks pudeli vahuveini.
Pärnus puhkamine on nüüd veelgi mõnusam!

Soovime Sulle ootusi ületavaid elamusi Hedon SPA & Hotellis!

 


Broneeri tuba

Tagasi

MUDARAVILA AJALUGU

Mudaravila neoklassitsistlik hoone on Pärnu kuurordi üks olulisemaid sümboleid. Hoone projekteerisid Olev Siinmaa ning baltisakslastest Erich von Wolffeldt ja Aleksander Nürnberg, see valmis 1926-1927 I maailmasõjas mahapõlenud supelasutuse asemele.

Pärnu mudaravila, samuti kuurordi ajalugu võib alustada aga juba aastaga 1838, mil mereäärses supelasutuses pakuti suvel sooje merevanne ning talvel saunamõnusid. Kuurordi tormiline areng saabus 1890ndatel.

Nõukogude ajal jätkas nn. tervisetempel töörahva tervise teenistuses, Eesti iseseisvudes jäi aga tühjaks ja funktsioonita. Nüüdsest on ajaloolises mudaravilas avatud hubane butiikspaa, et kujuneda taas Pärnu kuurordi keskseks sümboliks.

hedon-spa-_ajalooline-hoone-parnu-rannas

 


Broneeri tuba

Tagasi

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE UNIKAALSED TOAD

Ajaloolises mudaravila hoones esimesel korrusel asuvad 7 väga erilist tuba: kolm standard tuba, kaks peretuba ja kaks sviiti ning igal toal on Sulle rääkida oma lugu. Ajaloolised toad sobivad privaatsust hindavale külalisele. Lisaks ootab Sind tubade juures hubane lobby ala, kus saab väiksema seltskonnaga mõnusalt aega veeta, lugeda raamatuid ja nautida kohvi või teed.

Oleme arvestanud ka loomasõpradega ja lemmikloomad on teretulnud just ajaloolise mudaravila hoone tubadesse. Lisatasu lemmiku eest 20 €/ööpäev.

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE STANDARD TOAD
Ajaloolise mudaravila hoone standard toad on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Tubades on konditsioneer, tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid.

AJALOOLISE MUDARAVILA HOONE PERETOAD

Ajaloolise mudaravila hoone peretoad on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Tubades on konditsioneer, tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Vannitoas on olemas käsidušš ja nahka pehmendav kehakreem. Peretoas ootab saabudes pudelivesi ning kohvi ja tee kõrvale magus üllatus. Peretoas on võimalik majutuda ka kolmekesi, kasutades lahtikäivat diivanit lisavoodina, mis sobib ka täiskasvanule.

AJALOOLISES MUDARAVILA HOONE SVIIDID
Ajaloolise mudaravila hoone sviidid on modernselt sisustatud ning tubades on säilinud ajaloolise väärtusega detailid. Sviidid on varustatud konditsioneeriga. Sviitides on lisaks magamistoale ka elutuba ning avar vannituba koos dušši ja vanniga. Vannitoas on olemas käsidušš ja spaabrändi Cinq Mondes tooted. Tubades on tee ja kohvi valmistamise võimalus (kapselkohvimasin), teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Sviitides ootab saabudes pudelivesi ning kohvi ja tee kõrvale magus üllatus.


Broneeri tuba

Tagasi

HOTELLITOAD MODERNSES HOTELLI HOONES

Hedoni modernses hotelli hoones asub 68 tuba, millest 38 on standard toad, 26 superior toad ja 4 sviidid. Kõikidesse tubadesse on võimalik paigutada üks lisavoodi. Kõik hotellitoad on suitsuvabad.

STANDARD TOAD
Standard toad on avara rõduga, modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid.

SUPERIOR TOAD
Superior tubadest avaneb mõnus merepoolne vaade ja saabudes on toas ootel pudelivesi ning kohvi ja tee kõrvale magus üllatus. Toad on avara rõduga, modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus, teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. Vannitoas on olemas käsidušš ja nahka pehmendav kehakreem.

SVIIDID
Modernses hotelli osas asuvad ka 4 ruumikat sviiti, kus lisaks magamistoale on avar elutuba ning dušširuum ja eraldi WC. Sviitides on võrratu merevaatega kahest küljest avanev avar rõdu. Sviitidest avaneb mõnus merepoolne vaade ja saabudes on toas ootel pudelivesi ning kohvi ja tee kõrvale magus üllatus. Toad on modernselt sisustatud ja varustatud konditsioneeriga. Tubades on tee ja kohvi keetmise võimalus (kapselkohvimasin), mõlemas toas on teler, minibaar, minišeif, föön, spaa-kotid, sussid ja hommikumantlid. WC-s on olemas käsidušš ja vannitoas spaabrändi Cinq Mondes tooted.


Broneeri tuba

Broneeri! Broneeri!