Hyvä Hedonin ystävä!

Hedon SPA&Hotel on suljettu huhtikuun 2020 loppuun.

Mutta ei hätää, upouudet Rannakivi Residents loma-asunnot Pärnun joen äärellä odottavat Sinua!

Rannakivi Residents hyvin varustellut loma-asunnot ovat Sinulle oivallinen vaihtoehto, jos oman kodin seinät alkavat ahdistaa ja kaipaat vaihtelua tai jos etsit hiljaista kotitoimistoa tai jos tulit matkoilta ja Sinun on oltava hetki karanteenissa.

Tule Pärnuun! Pärnu on kaunis, puhdas, mukava ja varmasti viipymisen arvoinen!

Takaisin Vaata teksti

Hyvä Hedonin ystävä!

Hedon SPA&Hotel on suljettu huhtikuun 2020 loppuun.

Mutta ei hätää, upouudet Rannakivi Residents loma-asunnot Pärnun joen äärellä odottavat Sinua!

Rannakivi Residents hyvin varustellut loma-asunnot ovat Sinulle oivallinen vaihtoehto, jos oman kodin seinät alkavat ahdistaa ja kaipaat vaihtelua tai jos etsit hiljaista kotitoimistoa tai jos tulit matkoilta ja Sinun on oltava hetki karanteenissa.

Tule Pärnuun! Pärnu on kaunis, puhdas, mukava ja varmasti viipymisen arvoinen!

Katso kuva

HEDON SPA & HOTEL
Supeluse Hotell OÜ
Ranna puiestee 1, 80010 Pärnu

Hotelli: +372 44 99 000, info@hedonspa.com
Spa: +372 44 99 011, spa@hedonspa.com
Myynti: +372 44 99 021 vai +372 44 99 002 sales@hedonspa.com
Ravintolat: +372 555 62 686,
info@restoranraimond.ee vai akord@hedonspa.com
Faksi: +372 44 99 026

Takaisin
Takaisin

Sari Sopanen
General Manager / CEO
sari.sopanen@hedonspa.com
+372 44 99 010

Janeli Tehver
Markkinointi Manager
marketing@hedonspa.com
+372 44 99 004

Kristi Tallermo
Myyntiosaston päällikkö
kristi.tallermo@hedonspa.com
+372 551 6519

Kairi Jõekäär
Myyntipäällikkö
kairi.joekaar@hedonspa.com
+372 44 99 012

Kristina Timoštšenko
Revenue Manager
kristina.timostsenko@hedonspa.com
+372 44 99 001

Edith Paas
Myyntineuvottelija
sales@hedonspa.com
+372 44 99 021

Triin Ausmees
Myyntineuvottelija
sales@hedonspa.com
+372 44 99 002

Signe Reimets
Hotellipäällikkö
signe.reimets@hedonspa.com
+372 44 99 003

Anneli Rihvk-Hiie
SPA-päällikkö
anneli.rihvkhiie@hedonspa.com
+372 44 99 015

Airi Lääne
Ravintolapäällikkö
airi.laane@hedonspa.com
+372 44 99 008

Marko Lumera
Keittiömestari
marko.lumera@hedonspa.com

Andres Lelov
IT-päällikkö
andres.lelov@hedonspa.com

Tõnu Mäe
Tekninen päällikkö
tonu.mae@hedonspa.com

Reet Gridassov
Pääkirjanpitäjä
reet.gridassov@hedonspa.com

Anneli Aidla
Talous- ja henkilöstöassistentti
anneli.aidla@hedonspa.com
+372 44 99 005

Varaa huone Varaa huone